Оливи optimal

Оптимальне поєднання ціни та якості

МОТОРНІ ОЛИВИ «ОПТИМАЛ»

ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

load

Підприємство ТОВ “Нафтопродукт”, яке знаходиться в Україні в місті Лебедин Сумської області, виробляє автомобільні оливи під власною торговою маркою «Оптимал». І хоча моторні оливи “Оптимал” присутні на ринку України з 2001 року, але за цей час завдяки використанню надійних технологій виробництва відповідно до рекомендацій компанії «Infineum», лабораторного контролю якості, а також глибокоочищенних базових олив і пакетів присадок зуміли завоювати визнання автомобілістів і цілого ряду великих підприємств і компаній в Україні і за кордоном. Важливо відзначити, що підприємство – безпосередній виробник автомобільних і промислових олив, і охолоджуючих рідин.

Це означає що моторні, трансмісійні, гідравлічні та інші оливи «Оптимал» – не просто торгова марка, створена на замовлення на одному з нафтопереробних підприємств України, а продукт оригінальної якості, виготовлений з урахуванням сучасних вимог споживачів з оптимальним поєднанням невисокої ціни і високої якості. В асортименті підприємства присутні такі види продукції: автомобільні оливи і оливи для сільськогосподарської техніки: моторні оливи, трансмісійні оливи, промивні оливи. Промислові оливи: гідравлічні, індустріальні, компресорні охолоджуючі рідини.

Оливи під торговою маркою «Оптимал» мають наступні переваги:

ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ОЛИВ«ОПТИМАЛ» ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ МІНЕРАЛЬНІ І ГІДРОКРЕКІНГОВІ БАЗОВІ ОЛИВИ З ВИСОКИМ ІНДЕКСОМ В’ЯЗКОСТІ.
Нафтові базові оливи, очищені методом гідрокаталітичного крекінгу отримують за спеціальною технологією гідропереробки, при якій вуглеводні всіх груп і сполучення всіх класів, що входять до складу оливи, під впливом водню в присутності специфічних каталізаторів при підвищених температурах і тисках піддаються глибоким перетворенням. В результаті отримують масла з поліпшеною молекулярною структурою, що мають високу стійкість до механічних, термічних і хімічних впливів, а також стабільність властивостей в інтервалі періоду експлуатації.

За своїми властивостями гидрокрекінгові оливинаближаються до властивостей синтетичного масла. Вони мають дуже високу термоокислювальну стабільність, що дозволяє зберігати експлуатаційні властивості масел незмінними на тривалий термін, що гарантує надійну роботу двигуна до наступної заміни масла.

Гидрокрекінгові базові оливи, які використовуються для виробництва моторних олив «Оптимал», мають високий індекс в’язкості, що дозволяє їм зберігати текучість при низьких температурах і забезпечувати надійне змащення при високих температурах.

ПІД ЧАС ВИРОБНИЦТВА ОЛИВ «ОПТИМАЛ» ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СУЧАСНІ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПАКЕТИ ПРИСАДОК.
Багатофункціональний пакет присадок – це підібрана композиція загущуючих, детергіруючих, диспергируючих, протизносних, антиокислювальних, протипінних, протизадирних присадок, інгібіторів корозії і деяких інших добавок. Особливе значення мають загущуючі присадки. Як правило, це оливорозчинні органічні полімери, а механізм їх дії заснований на зміні форми макромолекул в залежності від температури. Ці присадки здатні істотно збільшувати в’язкість продукту при позитивних температурах і досить незначно – при негативних. Для двигуна автомобіля це добре тим, що: по-перше, забезпечуються хороші пускові властивості при низьких температурах, по-друге, гарантується достатня несуча здатність масляного шару при високих, навіть екстремальних теплових навантаженнях.

При виробництві автомобільних масел «Оптимал» застосовуються сучасні багатофункціональні пакети присадок компанії «Infineum» (Великобританія), “Rohmax” (Німеччина).

САМОСТІЙНЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНТРОЛЮ ВИГОТОВЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ.
Підприємство має власну акредитовану Держстандартом лабораторію контролю якості, в якій регулярно проводяться аналізи як сировини, що надходить, так і готових масел. На продукцію надається паспорт якості, а на моторні масла – сертифікат відповідності.

АВТОМОБІЛЬНІ І ПРОМИСЛОВІ ОЛИВИ «ОПТИМАЛ» МАЮТЬ ВІДМІННЕ ПОЄДНАННЯ ТОВАРІВ ВИСОКОГЇ ЯКОСТІ ПРИ ПОРІВНЯНО НЕВИСОКИХ ЦІНАХ.
Рівень цін на автомобільні масла «Оптимал» є одним з найдоступніших серед інших,представлених на ринку України, автомастил.

СВОЇ ПОБАЖАННЯ СПОЖИВАЧ ЗАВЖДИ МОЖЕ ПОВІДОМИТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВИРОБНИКУ.
В умовах сьогоднішнього ринку не кожна українська торгова марка моторних масел може собі це дозволити через відсутність власного виробництва. Ми – виробники і хочемо, щоб, купуючи продукцію «Оптимал», споживачі не були розчаровані у своєму виборі.